Akumulatory Szczecin

Akumulatory Bosch

Akumulatory Bosch charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem, pozwalającym cieszyć się wszystkimi jego właściwościami przez bardzo długi czas. Wynika to przede wszystkim z ich bardzo dobrze przemyślanej budowy oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, w tym przede wszystkim technologii PowerFrame. To właśnie dzięki niej akumulatory tego producenta zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych przede wszystkim, jeżeli chodzi o okres ich użytkowania. Może on być nawet o dwadzieścia procent dłuższy niż w przypadku tradycyjnego akumulatora. Wykorzystana technologia znacząco wpływa także na ich niezawodność oraz zachowanie zdolności rozruchowej.podczas głębokich mrozów.

Akumulatory Centra

Użytkownikom którzy potrzebują solidnego produktu o wysokich parametrach dla swojego pojazdu, przedstawiamy akumulatory Centra Futura. Idealnie sprawdzają się w pojazdach o ponadprzeciętnym zapotrzebowaniu na wysoki prądu rozruchu. Są niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach, którym wiele akumulatorów nie mogłoby nawet sprostać.

Akumulatory Centra Plus oraz Standard to także doskonały wybór. Zawsze bez najmniejszych problemów można sprawdzić stan ich naładowania, dzięki specjalnemu „magicznemu oczku” na ich powierzchni, który pokazuje aktualny stan naładowania. Dzięki specjalnej budowie ich właściwościami bez konieczności ponownego naładowania można cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Akumulatory Deka

Historia akumulatorów DEKA sięga 1946 roku, kiedy to zaczęły być one wytwarzane po raz pierwszy. Bardzo szybko jednak ich produkcja rozwinęła się na szeroką skalę, obecnie gwarantując temu producentowi znaczące miejsce wśród ważnych firm również rozwijających się w tym zakresie. Oferta DEKA nawiązuje przede wszystkim do akumulatorów, które mogą być wykorzystywane w przypadku wszelkiego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych, przez motocykle, po łodzie, a także wiele innych części do nich. Wszystkie z nich charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem, dzięki czemu ich prawidłowym działaniem można cieszyć się przez wiele lat nawet podczas intensywnego wykorzystywania.

Wszystkie z akumulatorów DEKA produkowane są w USA, w stanie Pensylwania, gdzie znajduje się ogromny zakład z kilkudziesięcioma halami produkcyjnymi wyposażonymi w możliwie jak najlepszy sposób i zatrudniającymi tylko profesjonalnych i dobrze wykwalifikowanych pracowników. To właśnie oni dbają o to, aby podczas wykonywania jakichkolwiek działań znakomicie spełniać wszystkie odgórnie stawiane wymagania, gwarantujące zadowolenie klientom wielu krajów świata, w tym również Polski.

Akumulatory Dinn

Akumulatory Dinn znane są przede wszystkim ze swojej całkiem niskiej ceny w porównaniu do produktów innych producentów i jednocześnie dość wysokiej jakości. Wykonane zostały one zgodnie z nowoczesnymi technologiami, dzięki któremu mogą one cieszyć się zdecydowanie dłuższą żywotnością oraz niezawodnością w wielu sytuacjach.

Oferowane przez nas akumulatory producenta Dinn znane są przede wszystkim z wykonania ich w technologii hybrydowej. Oznacza to, że na skutek odpowiednich struktur elektrod możliwe staje się zdecydowanie rzadsze podładowywanie tej bardzo ważnej, a czasami nawet najważniejszej części samochodu, motoru czy wielu innych środków transportu. Osoby odpowiedzialne za opracowywanie działania tego akumulatora zadbali także o to, aby charakteryzował się on koniecznością zużywania możliwie jak najmniejszych ilości wody, zachowując jednocześnie swoją znakomite parametry. Dzięki temu uzyskano element bardzo trwały i solidnie wykonany, a jednocześnie dość tani, dzięki czemu zyskuje on bardzo duże zainteresowanie i zadowolenie wśród wielu użytkowników.

Akumulatory Fiam

Akumulatory Fiamm znane są przede wszystkim z wykorzystywania bardzo nowoczesnych technologii, dzięki którym ich użytkownicy mogą cieszyć się produktem niezawodnym nawet w najtrudniejszych warunkach i po długim okresie przestoju pojazdu. Przede wszystkim znane są one z bardzo długiego okresu ich działania bez konieczności ich ponownego naładowania.

Wszystko dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu Titanum, które sprawia, że są one jeszcze bardziej wydajne i, co ważne, wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu tylko i wyłącznie najbardziej profesjonalnych i solidnych materiałów, połączonych ze sobą w możliwie jak najlepszy sposób, można cieszyć się produktem unikalnym i jednocześnie bardzo dobrze sprawdzającym się w przypadku większości pojazdów. To właśnie na nie zdecydowali się producenci wielu najbardziej znanych marek samochodowych na całym świecie, w tym między innymi Mitsubishi, Land Rover, Ferrari oraz BMW Group.

Produkt potrafi spełnić wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji i osób posiadających w tym zakresie ogromną widzę, dzięki czemu można cieszyć się gwarancją jego niezawodności przez bardzo długi czas w rozmaitych warunkach.

Akumulatory Varta

W szerokim asortymencie produktów Varta znajdą Państwo odpowiedni akumulator dla każdego pojazdu. Jeśli chodzi o akumulatory kwasowe to do wyboru mamy 3 linie (BLACK,BLUE oraz SILVER) które produkowane są w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu można cieszyć się ich niezawodnością przez długie lata.

Varta opatentowała technologię produkcji kratki , która zapewnia maksymalną żywotność i optymalną moc. Niezależnie czy chcemy zamontować akumulator w nowym pojeździe , standardowym czy starszym , słabiej wyposażonym Varta to zawsze właściwy wybór. Ponad to w ofercie tego producenta znajdziemy również akumulatory produkowane w technologii EFB o wydłużonej żywotności przeznaczone do samochodów ze standardowym system Start-Stop oraz akumulatory produkowane w technologii AGM , które są idealnym rozwiązaniem dla samochodów posiadających systemy z odzyskiwaniem energii hamowania oraz innymi oszczędzającymi paliwo technologiami.

Akumulatory Westa/Forse

Akumulatory Westa zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych produktów tego rodzaju na rynku przede wszystkim pod względem wydajności. Potrafią działać niezawodnie przez bardzo długi czas, sprawiając, że użytkowanie samochodu osobowego, ciężarowego, czy innych pojazdów staje się o wiele bardziej niezawodne. Co więcej, są one bardzo odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Znakomicie sprawdzają się podczas panowania wielu skrajnych temperatur, przede wszystkim podczas zimowych temperaturach minusowych, zawsze będąc gotowymi do startu silnika. Nie straszne są im także długie przestoje po których nie odmawiają posłuszeństwa oraz gwarantują cały czas wysokie parametry.

Akumulatory tego producenta polecamy przede wszystkim osobom, które poszukują niezawodnego rozwiązania w bardzo rozsądnej cenie.